12 lipiec 2024

Obchody Święta Policji w Chełmnie

fot. KPP w Chełmnie
W dniu dzisiejszym (12.07.2024) w Chełmnie odbyła się uroczystość z okazji Obchodów Święta Policji, w którym wzięli udział policjanci i zaproszeni goście. Podczas tej uroczystości dwudziestu pięciu policjantów zostało mianowanych na wyższe stopnie służbowe. Nie zabrakło również podziękowań za zaangażowanie i rzetelność podczas codziennej służby.

Ceremonię w Państwowej Szkole Muzycznej w Chełmnie na ul. Świętojerskiej rozpoczął dowódca uroczystości Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Tomasz Winiarski, który złożył meldunek Pierwszemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Marcinowi Woźniakowi. Następnie, zarówno Komendant Powiatowy Policji w Chełmnie insp. Mirosław Joppek, jak i Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy wygłosili przemówienia i przywitali wszystkich obecnych funkcjonariuszy oraz przybyłych gości.

Dwudziestu pięciu funkcjonariuszy w trakcie Obchodów Święta Policji w Chełmnie zostało mianowanych na wyższe stopnie służbowe. Czterech mundurowych otrzymało nagrody z rąk Wicestarosty Chełmińskiego Pani Doroty Żulewskiej. Nie zabrakło również podziękowań od przedstawicieli lokalnych samorządów.

Komendant Powiatowy Policji w Chełmnie podziękował wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za włożony trud wykonywanych obowiązkach służbowych. Życzył wytrwałości w służbie oraz wsparcia ze strony rodzin.

Wojewódzkie Obchody Święta Policji odbędą się w Bydgoszczy 17 lipca, natomiast Święto Policji przypada 24 lipca.

2024-09-21 17:00
Chełmiński Dom Kultury, Chełmno,...
2024-09-21 19:00
2024-09-29 17:00