14 marzec 2024

Chełmińscy policjanci drudzy w wojewódzkim turnieju piłki halowej

fot. KPP w Chełmnie
Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie wzięli udział w kolejnej, bo już XVII edycji Turnieju Piłki Halowej o Puchar Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego, który odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. Nasi stróże prawa po zaciętym meczu finałowym musieli uznać wyższość kolegów po fachu z Wąbrzeźna, którzy tego dnia byli bezkonkurencyjni.

We wtorek (12 marca 2024), 21 drużyn, w których skład wchodzili policjanci i pracownicy jednostek garnizonu kujawsko-pomorskiego, rywalizowało w kolejnej już edycji turnieju piłki nożnej na hali. Poziom rozgrywanych zawodów z roku na rok jest coraz wyższy, a uczestnicy podchodzą do nich z pełnym zaangażowaniem, jak na mundurowych przystało.

Tegoroczna edycja turnieju była o tyle wyjątkowa, że niespodziewanie na podium zabrakło drużyn z największych jednostek naszego województwa, a podium należało do jednych z najmniejszych „powiatówek”. Najlepsi okazali się policjanci z Wąbrzeźna, drugie miejsce należało do funkcjonariuszy z Chełmna, a trzecie miejsce zajęli ich koledzy z Radziejowa. Indywidualnie, najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz zawodnik Adam Cieśliński, który odebrał statuetkę od Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa kujawsko-pomorskiego.

Zwycięzcami jednak byli wszyscy, którzy uczestniczyli w zawodach, pokazali charakter w sportowej i zgodnej z zasadami fair play rywalizacji. Naszym kolegom z Chełmna gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnej edycji tego turnieju.

2024-04-27 18:00