3 grudzień 2019

Młodzież odwiedziła chełmińskich Policjantów

fot. KPP w Chełmnie
Uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie, odwiedzili miejscową jednostkę. Głównym celem spotkania było przybliżenie młodzieży specyfiki służby oraz przedstawienie warunków, które musi spełniać kandydat chcący wstąpić w policyjne szeregi.
REKLAMA

Wczoraj (02.12.2019) młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie, odwiedziła miejscową jednostkę. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję od środka zobaczyć jak wygląda praca policjanta i zaznajomić się ze specyfiką służby. W związku z tym, że Ci młodzi ludzie w niedalekiej przyszłości staną przed życiowymi wyborami, został poruszony również temat rekrutacji oraz warunków jakie musi spełniać kandydat chcący trafić w policyjne szeregi.

Podczas pogadanki, która odbyła się w ramach spotkania, uczestnicy z zainteresowaniem słuchali funkcjonariuszki, która opowiadała o specyfice policyjnej służby. Mundurowa zaznaczała, że zajęcie to wymaga zaangażowania i poświęcenia lecz mimo to daje ogromną satysfakcję i możliwość niesienia pomocy innym w różnych życiowych sytuacjach.

 
źródło: policja.pl (Autor: asp. Dorota Lewków)
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmnie

kiedy
2020-03-01 16:00
miejsce
Kino Rondo, Chełmno, Dworcowa 23
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-07 16:00
miejsce
Kino Rondo, Chełmno, Dworcowa 23
wstęp biletowany