kategoria: Na Sygnale
28 marzec 2023

Spotkanie związane z doborem do Policji w Urzędzie Pracy w Chełmnie

fot. KPP w Chełmnie
Przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie spotkali się z pracownikami chełmińskiego Urzędu Pracy. W trakcie tej wizyty omówiono dotychczasowe wspólne działania Policji i Urzędu Pracy na rzecz pozyskania kandydatów do służby, a także zaplanowano kolejne przedsięwzięcia związane z poszukiwaniem przyszłych policjantów.
REKLAMA

Funkcjonariusz Zespołu do spraw Doboru i Rezerwy Kadrowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie i przedstawicielka Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, spotkali się z pracownicą, odpowiedzialną za aktywizację zawodową i Dyrektorem Urzędu Pracy w Chełmnie.

Funkcjonariusze podziękowali za dotychczasową współpracę i zaangażowanie urzędu w promocję zawodu policjanta. W trakcie wizyty omówiono wstępnie kolejne działania, które mają na celu zachęcenie osób bezrobotnych, a także uczniów, którzy za kilka miesięcy wkroczą na rynek pracy do założenia policyjnego munduru.

Spotkanie promocyjne odbędzie się w połowie kwietnia i wezmą w nim udział osoby zaproszone przez pracowników Urzędu Pracy w Chełmnie.

Przypominamy, iż osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji do służby w Policji, w celu uzyskania szczegółowych informacji mogą zgłosić się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie przy ulicy Świętojerskiej 5, zadzwonić do Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie pod numer 47 7547 248, lub odwiedzić stronę internetową https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/zostan-kims-wyjatkowym/75826,ZOSTAN-KIMS-WYJATKOWYM.html

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Chełmno
14.5°C
wschód słońca: 04:17
zachód słońca: 21:17
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmnie

kiedy
2024-10-27 16:00
miejsce
Kinoteatr Rondo, Chełmno, Dworcowa 23
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-27 16:00
miejsce
Kinoteatr Rondo, Chełmno, Dworcowa 23
wstęp biletowany
kiedy
2024-11-08 19:00
miejsce
Hulanka_pub, Chełmno, ul. Młyńska 7
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-01 17:00
miejsce
Chełmiński Dom Kultury, Chełmno,...
wstęp biletowany