31 maj 2012

Nasz patronat: Carmel On The Beach 2012

zdjęcie: Nasz patronat: Carmel On The Beach 2012 / Fot. Archiwum TM - imprezy plenerowe zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Na zdjęciu Sun Music Festival w Radzyniu Chełmińskim.
29 czerwca długo oczekiwany koniec roku szkolnego. W uroczystych nastrojach uczniowie odbiorą świadectwa. A po szkole? Czas na imprezę! Deczno zaprasza na Carmel On The Beach pod patronatem gazety i portalu Twoje-Miasto.pl.
Wakacje tuż, tuż. Do upragnionej laby uczniom pozostało już tylko 19 dni nauki. Co później? Mamy propozycję dla tych, którzy chcieliby uczcić nadejście upragnionego wolnego. 29 czerwca w Decznie koło Świecia odbędzie się impreza Carmel On The Beach. Zagrają DJ-e: FAFAQ, Sweet Lady, Martinez, Sever Pras, Ashin and Shanhaevel I Pockerfield.

- Jest to impreza typowo muzyczna (festiwalowa), na której przeważać będzie muzyka typu trance, techno oraz house – do udziału w evencie zachęcają organizatorzy. Dla imprezowiczów przewidziano wiele atrakcji, między innymi tor z kładami czy różnego rodzaju automaty do gry. Wejściówki są po 10 zł w przedsprzedaży (Klub Carmel w Świeciu oraz drogą internetową). Impreza startuje o godzinie 18:00.

Czytajcie nas codziennie. Wkrótce zorganizujemy zabawę, w której nagrodą będzie aż 5 wejściówek na czerwcową Carmel On The Beach. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal I gazeta Twoje-Miasto.pl. Polecamy!