13 maj 2013

Miss Foto: w tym roku nowy sposób głosowania

zdjęcie: Miss Foto: w tym roku nowy sposób głosowania / Fot. archiwum TM.
Fot. archiwum TM.
Kolejna edycja Plebiscytu Miss Foto Twoje-Miasto.pl 2013 oznacza nowe reguły gry. Zmieniliśmy zasady głosowania, tak aby każda kandydatka do samego końca miała równe szanse na wygraną.

Zauważyliśmy, że w ubiegłym roku, tuż przed finałem Plebiscytu doszło do ogromnego przetasowania procentowej puli głosów. Na kilkanaście minut przed ogłoszeniem wyników, zmieniły się one całkowicie. Dlatego po długich naradach postanowiliśmy zmienić sposób głosowania na nowy.

Teraz sms na wybraną kandydatkę z jednego numeru telefonu będzie można oddać nie częściej niż raz na 15 minut. Zapobiegnie to "podbijaniu" liczby głosów przez jedną osobę i sprawi, że każda z uczestniczek będzie miała takie same szanse na zwycięstwo.

Nowością będzie również tak zwany "joker". Dziką kartę do udziału w kolejnych etapach wyborów, czyli TOP 30, TOP 20 i w końcu TOP 10 uczestniczek każdorazowo otrzyma ta dziewczyna, której zdjęcie uzyska najwięcej "lajków" na Facebooku, a nie dostała zielonego światła w głosowaniu głównym, prowadzonym na oficjalnej stronie Plebiscytu Miss Foto. Zapraszamy do wspólnej zabawy! Rejestracja uczestniczek odbywa się na łamach naszego portalu. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

Patronat honorowy nad wyborami najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu objął prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Współorganizatorem imprezy jest Centrum Kultury Teatr. Polecamy!