Miasto artykuł sponsorowany
3 grudzień 2012

Boże Narodzenie z Satini. Podaruj dzieciom magię świąt

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres, w którym ciepło myślimy przede wszystkim o rodzinie i znajomych, ale nie tylko. To również czas, w którym intensywniej niż w ciągu całego roku chcemy pomagać. Dowiedz się jak wspólnie ze sklepem z bielizną damską Satini obdarować dzieci z grudziądzkich domów dziecka.
Gwiazdka to nie tylko choinka, świąteczne ozdoby czy szał robienia prezentów. W chwilach takich jak Boże Narodzenie warto pomyśleć o drugim człowieku, dla którego być może Wigilia nie zawsze była tak radosna i wyjątkowa, jaką my pamiętamy. W Święta nikt nie powinien być samotny i smutny, a przede wszystkim dzieci. Wspólnie ze sklepem z bielizną damską Satini możemy sprawić, że na ich małych buźkach ponownie zagości uśmiech, a wiara w Mikołaja i dobrych ludzi narodzi się na nowo.

Bądź odpowiedzialny nie tylko za siebie

Mówią, że jeżeli pomagasz, to dobro powróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. I z pewnością tak jest, jednak aby poczuć to na własnej skórze, najpierw musisz wyciągnąć rękę do drugiego człowieka. Możesz to robić w każdym wieku i niezależnie od zajmowanego stanowiska. Dołącz do akcji charytatywnej, powiadom znajomych i wspólnie sprawmy, że dzieci z okolicznych domów dziecka zapamiętają te Święta na długo. Co zrobić, aby pomóc? Sprawa nie jest skomplikowana. Głównym organizatorem akcji jest sklep z bielizną damską Satini, który pragnie przekazać 30 procent swojego grudniowego dochodu na przygotowanie świątecznych paczek. Co Ty możesz zrobić? Im większy dochód tym większa część przekazana zostanie na prezenty. W ofercie firmy znajdziecie wiele modeli damskiej bielizny, również te okazjonalne. Z propozycjami sklepu możecie zapoznać się na stronie internetowej: www.satini.com.pl oraz w stacjonarnym sklepie przy ulicy Chełmińskiej 1. Kupując którykolwiek z produktów Satini masz okazję obdarować najbliższą osobę, a także przyczynić się do szczęścia dzieci z domów dziecka.

Pieniądze to nie wszystko

Procent z dochodu to jednak nie wszystko. Dodatkowo każdy z Was może przynieść do sklepu z bielizną damską Satini przy ulicy Chełmińskiej 1 zabawki, książki i inne artykuły codziennego użytku. Wszystkie zebrane produkty trafią do paczek przekazanych dzieciom w Wigilię, 24 grudnia. Każdy, kto chciałby dołączyć do akcji, ma na to szansę do piątku 21 grudnia. Dzień później paczki zostaną przygotowane i przekazane wychowankom domów dziecka.

Patronat medialny nad akcją objął portal Twoje-Miasto.pl. O jej rezultatach przeczytacie na naszych łamach.