16 grudzień 2011

Małpa w Chełmnie: zapowiedź konkursu

zdjęcie: Małpa w Chełmnie: zapowiedź konkursu / fot. materiały prasowe.
fot. materiały prasowe.
Przed nami kolejny niesamowity koncert w Chełmnie. Tym razem na scenie klubu Jamaica wystąpią Małpa, Jinx i Dj Chwiał. Zaproszenia już wkrótce pojawią się na portalu Twoje-Miasto.pl. Sprawdźcie szczegóły!

Koncert odbędzie się w sobotę, 14 stycznia, o godzinie 21:00. Support zagrają Młodszy & SiwySiwek, ale prawdziwą gwiazdą tego wieczoru będzie toruński MC Małpa. Raper zatrząsł polskim hip hopem w roku 2009, gdy ukazała się jego płyta „Kilka numerów o czymś”. Od tej pory głośno o nim już nie tylko w Toruniu. Równie dużą sympatię słuchaczy zjednali sobie jednak jego dwaj koledzy – Jinx, który gościnnie udzielał się na płycie oraz niesamowity dj Chwiał. Dzisiaj obaj regularnie koncertują razem z Małpą, gwarantując fanom niezapomnianą zabawę w rytmie prawdziwego rapu i klasycznych brzmień.

Jeśli macie ochotę jej skosztować, nic prostszego! Bilety na koncert w Chełmnie są już w sprzedaży. Ich cena w przedsprzedaży wynosi 20 zł, w dniu koncertu osiągnie cenę 25 zł. Można je zgarnąć w IrieShop na os. Marii Curie-Skłodowskiej (dawna wypożyczalnia) oraz w klubie Jamaica na ul. Grudziądzkiej 17, a już wkrótce pojawi się również możliwość wygrania bezpłatnych zaproszeń na portalu Twoje-Miasto,pl, który sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem. Bądźcie czujni!

Martyna Janiak