11 kwiecień 2012

Konkurs: wygraj bilety na Pablopavo

zdjęcie: Konkurs: wygraj bilety na Pablopavo / fot. Do zdobycia są dwa bilety na koncert! Kto pierwszy, ten lepszy! (plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Attribution 2.0 Generic licencji).
Jesteś fanem Pablopavo i Earl Jacob'a? Chcesz wziąć udział w ich koncercie? Nic prostszego! Wyślij do nas e-maila, a jedno z dwóch zaproszeń trafi w Twoje ręce!

Pablopavo - polski wokalista reggae i raggamuffin, jeden z pierwszych wokalistów śpiewających raggamuffin po polsku pojawi się w chełmińskim Klubie Jamaica 14 kwietnia, około godziny 21:00. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Twoje-miasto.pl.

Jeśli chcesz zdobyć jedno z dwóch zaproszeń na koncert, jeszcze dzisiaj wyślij e-maila na adres: torun@twoje-miasto.pl. W treści koniecznie zamieść swoje imię, nazwisko oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym niezbędnych do realizacji konkursu/zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”.

Bilety otrzyma tych dwoje uczestników, którzy jako pierwsi wyślą do nas swoje zgłoszenia.

Życzę powodzenia i zachęcam do udziału w zabawie!

Martyna Janiak