27 grudzień 2011

Koncert Małpy w Chełmnie: konkurs trwa

zdjęcie: Koncert Małpy w Chełmnie: konkurs trwa / fot. materiały prasowe.
fot. materiały prasowe.
Już w styczniu w chełmińskim klubie Jamaica pojawi się toruński MC Małpa. Jeśli chcecie wygrać zaproszenia na koncert, spróbujcie szczęścia i weźcie udział w konkursie Twojego-Miasta. Szczegóły poniżej!
Koncert Małpy, supportowany przez Młodszego & SiwegoSiwka zaplanowano na 14 stycznia. Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł już teraz można zgarnąć w IrieShop na os. Marii Curie-Skłodowskiej (dawna wypożyczalnia) oraz w klubie Jamaica na ul. Grudziądzkiej 17.

Dla kreatywnych i niepozbawionych dobrych chęci fanów przygotowaliśmy jednak niespodziankę. W zamian za podpowiedź, czyj głos jeszcze chcielibyście usłyszeć w Chełmnie, nadesłaną na adres torun@twoje-miasto.pl , nie tylko wskażecie, w którym kierunku powinna zdążać chełmińska rozrywka, ale przede wszystkim weźmiecie udział w konkursie, w którym nagrodą są bezpłatne zaproszenia na koncert Małpy.

W tej chwili o nagrody walczy kilkunastu fanów Małpy, ale wynik nie jest jeszcze przesądzony, dlatego ciągle warto spróbować swoich sił. Redakcja nagrodzi najciekawsze wypowiedzi.

Zachęcam gorąco do udziału w zabawie i przypominam, że patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Twoje-Miasto.pl.

Martyna Janiak